O nas

Czym się zajmujemy?
Usługi oferowane przez nas, skierowane są zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla grup zorganizowanych i firm. W zależności od oczekiwań klienta mogą one mieć formę spływów kajakowych lub spływów połączonych z imprezami integracyjnymi.

Spływy
Przygotowaliśmy dla Was zróżnicowaną ofertę tras na rzece Pilica, każdy znajdzie coś dla siebie. A jeżeli nie, powiedz nam o tym, a my dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań. Dla grup jesteśmy gotowi zorganizować spływ na innych rzekach jak Wisła, Rawka, Jeziorka, Świder i wielu innych.

Rodzice z dziećmi
Zapewnij swoim dzieciom niezapomnianą przygodę płynąc spokojnym nurtem Pilicy będziecie wspólnie podziwiać dziewiczą przyrodę rozlewisk jednej z najpiękniejszych rzek Mazowsza.

Grupy zorganizowane
Chcesz zrobić znajomym niespodziankę, zorganizuj im spływ kajakowy zakończony zabawą przy ognisku i grillu.

Imprezy firmowe
Nic tak nie zacieśnia więzi wewnątrz zespołu, jak wspólnie przeżyta przygoda, która dostarcza emocji i zabawy. Spływy kajakowe dostarczają niezapomnianych wrażeń, a niezbędna w czasie wyprawy współpraca buduje pozytywne relacje między uczestnikami.

Pamiętajcie, że po zakończeniu spływu odbieramy Was z miejsca zakończenia trasy. Na opisanych przez nas trasach zapewniamy Wam to w cenie wypożyczenia kajaków. Nie pozostaje nic innego, jak tylko dobrze się bawić.

Zapraszamy!!!